Tulokset (1)

TAMKin opinto-ohjaajat

TAMK

Voit ottaa yhteyttä opinto-ohjaajaasi: etunimi.sukunimi@tuni.fi

Liiketoiminta ja palvelut -yksikkö

Janne Hopeela

  • Degree Programme in International Business
  • Master's Degree in Educational Leadership
  • Master's Degree in International Business Management

Paula Lamminen

  • Liiketalouden tutkinto-ohjelma
  • Liiketalouden tutkinto-ohjelma, Myyntiosaaminen
  • Liiketalouden tutkinto-ohjelma, Virrat
  • Liiketalouden tutkinto-ohjelma, Mänttä-Vilppula
  • Liiketalouden tutkinto-ohjelma, Ikaalinen
  • Yrittäjyyden ja tiimijohtamisen tutkinto-ohjelma
  • Kansainvälisen myynnin ja myynnin johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma, tradenomi (ylempi AMK)
  • Yrittäjyyden ylempi tutkinto-ohjelma, tradenomi (ylempi AMK)

Eija Reunanen

  • Palveluliiketoiminnan tutkinto-ohjelma
  • Palveluliiketoiminnan johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma, restonomi (ylempi AMK)

Rakentaminen ja ympäristöteknologia -yksikkö

Petri Murtomaa

  • Rakennusalan työnjohdon tutkinto-ohjelma (Rakennusmestari)
  • Rakennusarkkitehdin tutkinto-ohjelma
  • Rakennustekniikan tutkinto-ohjelma
  • Talotekniikan tutkinto-ohjelma
  • Talotekniikan tutkinto-ohjelma, LVI-talotekniikka
  • Talotekniikan tutkinto-ohjelma, Sähköinen talotekniikka
  • Rakentamisen ylempi tutkinto-ohjelma, insinööri (ylempi AMK)
  • Talotekniikan ylempi tutkinto-ohjelma, insinööri (ylempi AMK)

Harri Laaksonen

  • Biotuotetekniikan tutkinto-ohjelma
  • Laboratoriotekniikan tutkinto-ohjelma

Taru Owston

  • Environmental Engineering
  • Master's Degree in Risk Management and Circular Economy

Tiina Säilä

  • Hyvinvointiteknologian ylempi tutkinto-ohjelma, insinööri (ylempi AMK)

Taide, musiikki ja media -yksikkö

Mirja Kopra

  • Musiikin tutkinto-ohjelma, Musiikkipedagogi
  • Musiikin tutkinto-ohjelma, Muusikko
  • Musiikin ylempi tutkinto-ohjelma, musiikkipedagogi (ylempi AMK)

Harri Saarinen

  • Tietojenkäsittelyn tutkinto-ohjelma
  • Tietojärjestelmäosaamisen tutkinto-ohjelma, tradenomi (ylempi AMK)

Tiina Säilä

  • Hyvinvointiteknologian ylempi tutkinto-ohjelma, tradenomi (ylempi AMK)

Maija Joensuu 

  • Degree Programme in Media and Arts
  • Media-alan tutkinto-ohjelma
  • Emerging Media (Master of Culture and Arts)
  • Screenwriting (Master of Culture and Arts)

Teollisuusteknologia-yksikkö

Harri Laaksonen

  • Metsätalouden tutkinto-ohjelma
  • Master's Degree in International Forestry

Taru Owston

  • Degree Programme in Software Engineering

Anja Salo

  • Autotekniikan tutkinto-ohjelma
  • Konetekniikan tutkinto-ohjelma
  • Tietotekniikan tutkinto-ohjelma
  • Sähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
  • Automaatioteknologian ylempi tutkinto-ohjelma (ylempi AMK)
  • Teknologiaosaamisen johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma, insinööri (ylempi AMK)

Terveys- ja sosiaalipalvelut -yksikkö

Irmeli Nieminen

  • Ensihoitajan tutkinto-ohjelma
  • Kätilön tutkinto-ohjelma
  • Terveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
  • Kliinisen asiantuntijan ylempi tutkinto-ohjelma (sosiaali- ja terveysalan ylempi AMK)
  • Sosiaali- ja terveysalan johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma (sosiaali- ja terveysalan ylempi AMK)

Eija Piikkilä

  • Sairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
  • Degree Programme in Nursing, Sairaanhoitaja (AMK)

Tiina Säilä

  • Bioanalyytikon tutkinto-ohjelma
  • Fysioterapeutin tutkinto-ohjelma
  • Röntgenhoitajan tutkinto-ohjelma
  • Sosionomin tutkinto-ohjelma
  • Sosiaalialan ylempi tutkinto-ohjelma, sosionomi (ylempi AMK)
  • Hyvinvointiteknologian ylempi tutkinto-ohjelma (sosiaali- ja terveysalan ylempi AMK)

 

Luotu
05-02-2019
Päivitetty
18-09-2019