TAMKista 29.4.2022 valmistuneet
Ammattikorkeakoulututkinnot:
Biotuote- ja prosessitekniikan tutkinto-ohjelma
Laukkanen, Anna
Nurminen, Camilla
Zhu, Jiaqi
Degree Programme in Energy and Environmental Engineering
Denham, Kieran
Ensihoitajan tutkinto-ohjelma
Hakula, Anniina
Lahti, Roosa
Saarela, Patrik
Konetekniikan tutkinto-ohjelma
Halonen, Artturi
Moisio, Iiro
Valo, Teemu
Liiketalouden tutkinto-ohjelma
Hietakoivisto, Elina
Iivonen, Milja
Nieminen, Linnea
Pihlajamäki, Johanna
Media-alan tutkinto-ohjelma
Nykänen, Sohvi
Riipinen, Ville
Rakennus- ja yhdyskuntatekniikan tutkinto-ohjelma
Aho, Eero
Mäenpää, Pietu
Taskinen, Santeri
Rakennusalan työnjohdon tutkinto-ohjelma
Hietaniemi-Aalto, Jukka
Nikkilä, Eetu
Rakennusarkkitehdin tutkinto-ohjelma
Hagner, Susa
Sairaanhoitajan tutkinto-ohjelma
Ahola, Iida
Andersson, Selena
Forssell, Tarja
Haapaniemi, Vilma
Hasu, Jetta
Heikkilä, Alina
Itänen, Iida
Jussheikki, Joonas
Kannisto, Vilma
Kemppainen, Sara-Ella
Kokkarinen, Jenni
Korpela, Heidi
Kytömäki, Juho
Latva-Nirva, Essi
Lehtola, Toni
Leikas-Luoto, Milla
Leisio, Lotta
Liimatainen, Venla
Moisio, Saija-Leena
Mäkipää, Eetu
Männikkö, Meiju
Niemelä, Noora
Olkiniemi, Tuulia
Polviander, Minna
Salminen, Petra
Sirainen, Hanne
Suosola, Jenna
Tulenkivi, Jenni
Virtanen, Viivi
Vänskä, Julia
Sosionomin tutkinto-ohjelma
Jokinen, Julia
Kulmala, Silja
Lehtimäki, Nina
Perkiö, Jenni
Smedberg, Pinja
Sähkö- ja automaatiotekniikan tutkinto-ohjelma
Mäntylä, Henna
Terveydenhoitajan tutkinto-ohjelma
Katoperä, Elina
Tietojenkäsittelyn tutkinto-ohjelma
Kaikkonen, Ville
Levola, Kristian
Ylemmät ammattikorkeakoulututkinnot:
Dataosaamisen ja tekoälyn ylempi tutkinto-ohjelma
Kotiniemi, Tuija
Hyvinvointiteknologian ylempi tutkinto-ohjelma
Maijanen, Katri
Kliinisen asiantuntijan ylempi tutkinto-ohjelma
Haaraoja, Johanna
Haikala, Iida
Martikainen, Minna
Tuominen, Annina
Palveluliiketoiminnan johtamisen ylempi tutkinto-ohjelma
Vartia-Koivisto, Viivi
Sosiaalialan erityisasiantuntijan ylempi tutkinto-ohjelma
Mehtonen, Katriina
Pöllänen, Annika
Opettajankoulutus:
Ammatillinen opettajankoulutus
Ala-Korpela, Markus
Antila, Heidi
Halttunen, Jari
Järvinen, Janne
Koivisto, Joni
Kotanen, Marko
Leppänen, Antti
Niemi, Minna
Nikander, Mika
Rajamäki, Teppo
Ammatillinen opinto-ohjaajankoulutus
Ojasti, Maria
Petäjä, Pia
Viitala, Kirsi